Jak jsme lovili kapra

KapříkProtože jsem byl na dovče na jihu Čech (všude samý rybník a komár) a ten kraj je o celý o rybách, museli jsme i nějakého toho kapra ulovit. Kapr to byl velký a trvalo nám ho ulovit celý den (jak už podle Twitteru víš). A podle obrázku už je také poznat, že to nebyl jen tak ledajaký kapr.  :cheerful:

Jasně, byl to kapr složený z kešek. Celkem jich bylo naskládáno  do tvaru kapra přes třicet a poslední, bonusová byla v místě oka.  

S Mončou jsme vyrazili na lov kousek po deváté a kapra vzali proti směru hodinových ručiček. Vše probíhalo celkem hladce. První, druhá, třetí… keška. Občas svačina, nějaké to jídlo a pití. Jednou nás také zahnal déšt do autobusové zastávky – a to nás zrovna čekala keška v poli. Nakonec jsme se k ní dostali pruhem vysoké trávy.

Nakonec se vše podařilo, finálku jsme úspěšně vyluštili a odlovili. A pak už se frčelo zpět do pensionu. To proto, že bylo po páté odpoledne v nohách jsme měli okolo dvaceti kilometrů.

A takhle už vypadá ulovený kapr.  😎 Kapřík

Podobné příspěvky:

  • To zas bude jmen!To zas bude jmen! Není to tak dávno, co jsem se oháněl okurkovou sezónou a tím, že pomalu není co dělat a o čem psát.  Pak se najednou otočil týden a […]
  • PanoramaPanorama Už je zase pozdě večer. Poslední dobou je to stále to samé - na sedmou do práce, v pět z práce. Ale i tak se toho celkem dost stalo a […]
Sdílet příspěvek:

Leave a Reply

3 Komentáře zapnuto "Jak jsme lovili kapra"

avatar
PK
Host

Kapr mě taky láká. Jsem jihočech a ještě jsem rybařit nebyl. Snad v dohlednu.

Blešák
Host
Blešák

…no, jo, pravej jihočeskej :biggrin: