Tweet, tweet!

      2 komentáře u textu s názvem Tweet, tweet!

TwitterTohle mi tu opravdu chybělo!

I když si pak připadám, jako bych objevil Ameriku (btw – víte co se prý stalo 100 let po objevní Ameriky?).  Asi před necelým rokem jsem hledal nástroj, kterým bych nějak na blogu vyjádřil aktuální a ne příliš dlouhé události, poznatky, nálady atp. V dobách velkého rozmachu sociálních sítí jsem odolal a dal se k jedné menší, spíš jen mikro-blogovací službě. A i když od objevu a mé registrace již nějaká doba uběhla a znovu objevení přišlo náhle asi jako zima do Krušnohoří, teď je tu a funguje.

Určitě jste si všimli nového bloku, v pravé části stránky, s názvem „Matesův twitter“. Tam si teď nechávám z Twitteru zobrazovat krátké zprávičky o mém aktuálním dění. Služba mi úplně vyhovuje, i když z ní využívám jen malou část.

Teď ale přijde (proč safra není správně příjde???) ta zapeklitější část věci. Potřebuji z vás dostat dvě informace. Tak za prvé.  Všimli jste si vůbec toho nového pole s tweety? A za druhé. Chtěli byste na ně mít možnost reagovat?

Podobné příspěvky:

  • Velmi krátce aneb nic mocVelmi krátce aneb nic moc Z kraje týdne se mi moc nedaří: Zjištění v úterý večer - nějak jsem se osypal. Část tváří a čelo je samá krupice. Podezírám […]
  • Změna je životZměna je život Zítra se jedu zase projet kolmo, potřebuji natrénovat na příští týden. V programu Cyklotrasy jsem si naplánoval trasu. Celkem cca […]
Sdílet příspěvek:

Leave a Reply

2 Komentáře zapnuto "Tweet, tweet!"

avatar
Koudy
Host
Koudy

Však již předtím jsi ho měl 😉 A copak se říkalo po 100 letech po objevení? 🙄

Bachy
Člen

Jasne ze sem si ho vsimla…ale to sis asi vsimnul 😉