V novém

      11 komentářů u textu s názvem V novém

Trochu příznačně se jmenující dnešní článek. Změnil jsem vzhled blogu, přece jen po pár letech si to už zasloužil. Zatím tu ještě probíhá přestavba a vše se dolaďuje. Hlavně avatary,  překlad několika slovíček a převážně informace v pravém sloupci – tak abyste v něm našli podobné informace jako ve starém vzhledu. Doufám, že se vám nový vzhled alespoň trochu líbí a společně se nám podaří z něj vyždímat to nejlepší, co umožňuje.

Tak to by tak nějak byla ta první část.

Dneska tomu tuším bylo, kdy jsem přemýšlel o jedné tabulce – seznamu, jednom pořadí. Říkal jsem si, že obsadím alespoň první tři místa, ale nakonec to nedopadlo.

 

Nejkrásnější modré oči, které jsem kdy viděl:

  1. Evža
  2. neznámá zmrzlinářka

Podobné příspěvky:

  • My aneb já a tyMy aneb já a ty Před několika dny mi konečně přišly náramky, co jsem si objednal. Náramky od UNICEFu na podporu boje proti AIDS. Prohlídnout si ho […]
  • Méně známé české vynálezyMéně známé české vynálezy Že jsme ve světě celkem populární svými vynálezy mi asi nikdo nevyvrátí. Většina jich je profláknutých, běžně používaných a dnes […]
Sdílet příspěvek:

Leave a Reply

11 Komentáře zapnuto "V novém"

avatar
Bachy
Člen

Njn, ne kazdy (kazda) ma modre oci…

Pirát
Host
Pirát

:ninja: v kalhotkách taky jsem přemýšlel co to je 😆 :bandit:

Lenik
Člen

Po delší době jsem taky zavítala zpátky a je to tu bezva. Jen si trochu zvyknout a bude to ještě lepší. Blog vypadá bezvadně, jen tak dál 8)