Krocaní prsíčka na houbách

Krocaní prsíčka na houbách

Další recept je tady. Tentokrát mám pro vás rychlovku, kterou máte za půl hoďky hotovou a zvládnou ji opravdu všichni 🙂

Ingredience: krocaní maso, houby, kukuřice, olej, sůl, koření, rýže.

Maso (může být i jiné než krocaní) nakrájejte na plátky, naklepejte, osolte a nakrájejte na malé kostičky. Na oleji maso z obou stran mírně osmahněte, přisypte houby nakrájené na tenké plátky, okořeňte dle chuti (doporučuji koření „pečené kuře“) a zhruba 25 minut duste do měkka. Mezitím si uvařte rýži. Pět až deset minut před tím než bude maso hotové, přisypte do pánve kukuřici a duste do měkka. Podávejte s rýží, těstovinami nebo se zeleninovým salátem.

Podobné příspěvky:

  • CukeťákCukeťák Letošní léto bylo poměrně bohaté na zelené podlouhlé plody nazývané cuketa. Jestli máte rádi cukety nebo je snad pěstujete, pak vás […]
  • Něco málo o LenikoviNěco málo o Lenikovi Dopsal Mates: "Dohodl jsem se s Leníkem (Leník se nabídl... tak to tuším bylo... a nebo to bylo přesně obráceně?) na publikaci […]
Sdílet příspěvek:

Leave a Reply

7 Komentáře zapnuto "Krocaní prsíčka na houbách"

avatar
Pirát
Host
Pirát

Nebojte takové stavy dorazily už i do Brna :mrgreen: tedane na mě.My co pracujeme v teple stálá teplota cca 2-5 stupnu si nemužeme na teplo stežovat.takže víte jak…..ale sníh tady ještě není.

Majitelka zad
Host
Majitelka zad

To vypadá dost dobře a určitě to i dobře nebo výborně bude chutnat! 😉 Jen ještě ulovit toho krocana nebo kuře! :mrgreen: