O5 z5

      7 komentářů u textu s názvem O5 z5

Malování obýváku

Snad jsi přelousknul(a) dnešní nadpis. 🙂 Nějaký ten den jsem tu nebyl a za tu dobu se toho stalo poměrně dost. Nejspíš budu přeskakovat z jednoho tématu do druhého a tak následující události nebudou řazeny chronologicky.

Nejdříve trochu o malování. Minulý týden jsem se pustil do malování obývacího pokoje. Dnes jsem skoro hotov, zbývá už jen jedna stěna a natřít radiátor + přidělat světlo. Zásuvky a vypínače už jsou vyměněny – dnes tu byla k tomu účelu povolaná osoba. A vypadá to, že nakonec obývák nebude čistě bílý. Jedna stěna bude nejspíš jiná. Zítra se rozhodne.

Ačkoliv jsem ze včerejška na dnešek moc nespal a pořád jsem se budil, zdálo se mi několik snů. Jeden si pamatuji celkem obstojně. Zaskakoval jsem jako řidič autobusu na lince ze Žamberka domů a zpět. Vše probíhalo celkem v pořádku, ale u vlakového nádraží se mi nepodařilo na mašince, která vydává jízdenky, nastavit výchozí stanici – tedy vlakové nádraží. Lidé čekali, já vyndal tu mašinku z autobusu a postavil jí na zíďku plotu, který stojí kousek od zastávky. Do konce snu se mi tu věc nepodařilo správně rozběhnout. 🙁

Poslední část je zas o lezení. O víkendu jsme si byli s Blešákem opět zalézt. Začalo velmi neslavně. Už v Žamberku nás předjel simson. 👿 Pak jsem málem zapomněl odbočit ke Studeneckým skalám. Klíče tentokrát neskončily v kufru. Alespoň jedno pozitivum. První skála, kterou jsme zkusili byla Převislá V. Asi to bylo tím, že bylo po dešti. Jo, určitě to bylo tím. Prostě ani jeden z nás ji nedal. Abychom si spravili sebevědomí, dali jsme Tréninkovou IV.

Lezení 2 - Jeřabinová IV-

No a nakonec, pro ještě větší zvednutí sebevědomí, nás čekala Jeřabinová IV-. Tu najdeš na posledních dvou fotografiích. To už bylo celkem v klidu – nahoru i dolu.

Lezení 3 - Jeřabinová IV-

PS: O5 z5 ve 2. 😉

Sdílet:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentáře:

7 Komentáře zapnuto "O5 z5"

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Pirát
Host

Tak hlavně že se vám nic nestalo a O5 se můžeš vrátit z5 k malování toho obyváku 😛 😎 No a že vás předjel simpson??Z toho si nic nedělej.Blešáka někdy předjede i želva 😆 😆 ale jestli budeš mít místo na kouli až pojedeme na výjezdní rád se svezu.Protože ppochybuju Blešáku že se najde místo pro mě vevnitř :mrgreen:
No a co se týče snů to byl jen dobrej sen.Já měl tuhle něco šílenejšího za sen. 🙂 🙂

Blešák
Host

:mrgreen: já neřídil, mě nikdo nepředjel 😆

Bachy
Host

A mě se včera při dobíhání šaliny podařilo předběhnout jedoucí stodvácu (modrou)…ten řidič to nějako nemohl přenést přes srdce 😆 Takže na tom Mates ještě není tak zle 😉

Pirát
Host

V tom případě se mlouvám PANE BLECHO 😀 😀 No a když se někomu podaří předběhnoiut 12O (modrou) neměla ty si na sobě ty 7mílové botasky od pinponga?? 😯

Bachy
Host

Jo,rejp: Kdy bude další GO?