Víkend aneb zábava a borovice

Víkend je pryč. Začínal poměrně hekticky. V pátek o půl třetí jsem byl u Bondyho v Pardubicích. Pak zas v šest na oddílovce. Po oddílovce následovala rada – tam jsem byl jen chvíli. No a v sedm jsem už pádil pro svou drahou polovičku, aby jsme se u nás zúčastnili Maškarní zábavy. No a ve čtvrt na devět už jsme byli na sále.
Zábava se rozjížděla poměrně pomalu a ze začátku to stálo za prd. Pak se ale rozjela a bylo vše OK. V sobotu časně ráno (v osm) jsme vstali a jeli do zas do Žamberka pracovat. Odvézt nepořádek do sběrného dvora a vytvořit nivelačkou podklad pro dlažbu. Po obědě jsme ještě s tátou rozřezali borovici, co se v půlce zlomila při těch vichrech v pátek. Zbytek dne byl odpočinkový. No a v neděli odpoledne jsem absolvoval tůru ze Slatiny od mostu k Plačtivé skále. Sem tam to bylo horolezectví. Tak, a to je vše. Celkem povedený víkend.

Podobné příspěvky:

  • Setí aneb kolo už jezdíSetí aneb kolo už jezdí Tak to dneska začalo. Zahrádka. Má drahá půle začla se zahrádkou. Na voraništi udělala tři záhonky a začala sejt. Hlavně mrkev, […]
  • Ekologická středa aneb další snyEkologická středa aneb další sny Vezmu to trošku pozpátku. Dneska jsme si s vlčatama měli takovou malou ekologickou schůzku. Z celého Remízku jsme vysbírali odpadky […]
Sdílet příspěvek:

Leave a Reply

5 Komentáře zapnuto "Víkend aneb zábava a borovice"

avatar
Mates
Host
Mates

Já? Radši za nic 🙂

A borovice v poho. Jen trošku lehla na zahrádku…

Pirát
Host
Pirát

Matesi a za co si šel ty?Taky si měl na sobě trenky a ponožky s pantoflema?A co ta borovice?Doufám,že se nic hroznýho nestalo.

Evža
Host
Evža

Evženka writes:

Zapomněl jsi dodat, jak jsme byli na tý zábavě vhodně oblečený, hlavně teda já…

Bondy
Host
Bondy

… tak když se už o mě zmiňuješ na svých stránkách, tak věz, že vítězí zlatý dub …

Mates
Host
Mates

2 Evženka:
No co… Krásný dlouhý šaty jsi měla a moc ti to slušelo. I když jsi tam byla v šatech jediná 🙂

2 Bondy: Ok, beru na vědomí.